Menu

Olimp - Creatine Mega Caps - 400 kap.

Cechy produktu

  • Producent Olimp 
  • Postać kapsułka 
  • Opakowanie duże 

Opis

najmocniejSZA KREATYNA W KAPSUŁKACH NA ŚWIECIE! 1250 mg MIKRONIZOWANEGO MONOHYDRATU KREATYNY W KAPSUŁCE! jedynie 2 KAPSUŁKI NA PORCJĘ!

Olimp CREATINE MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od konwencjonalnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów mięśniowych. Suplementacja diety olimp CREATINE MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® powoduje: - szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii) - obszerny wzrost siły, a także beztłuszczowej masy ciała - działanie antykataboliczne - zwiększone uenergetycznienie organizmu 1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® zawiera 1250 mg! najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny.


MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA producenta OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI!


Oznaczenia “MEGA CAPS” i “MEGA CAPSULES” to znaki towarowe, które pozostały zarejestrowane na rzecz firmy Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, odpowiednio od 2004 i 2006 roku. Ponadto słowny znak handlowy „MEGA CAPS” poddany został procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory został zarejestrowany w 17 krajach. Dodatkowo znaki towarowe słowno-graficzne MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® zostały poprzez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, także poza Europą.

użycie:

Preparat uzupełniający dietę w kreatynę. W tkance mięśniowej kreatyna ulega przemianie do fosfokreatyny, która magazynuje bogatoenergetyczne rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do powiększenia wydolności fizycznej w trakcie krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o obfitej dynamiczności (efekt dotyczy konsumpcji 3 g kreatyny dziennie).

Preparat asygnowany dla osób dorosłych, intensywnych fizycznie i sportowców, wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej dynamiczności.

Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja: 4 kapsułki dziennie po treningu albo o podobnej porze w dni nietreningowe, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być używany jako substytut najróżniejszej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla znikomych dzieci.

Skład:

CREATINE 1250 MEGA CAPS® Suplement diety w kapsułkach.
składniki: 89,3% mikronizowany monohydrat kreatyny, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (elementy otoczki - żelatyna, barwnik: E 171).


__________
Suplement diety
1 kapsułka 1400 mg
Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.