Menu

Optimum Nutrition Creatine Powder 634g

Cechy produktu

  • Producent Optimum Nutrition 
  • Postać proszek 
  • Opakowanie średnie 

Opis

Opis Skład DawkowanieOptimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monowodzian kreatyny, opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej jakości Creapure TM.

Fakt ten potwierdza najlepszą jakość suplementu Optimum Nutrition Creatine Powder.Kreatyna jest podstawowym wysokoenergetycznym substratem potrzebnym dla pracy mięśni i tkanek. Wzrost ATP-adenozynotrójfosforanu jest głównym efektem suplementacji kreatyną.Wartość: Czy zapłacił byś za nowy samochód 5.000zł, podczas gdy sprzedający go dealer zapewniał, Ĺźe kupujesz auto najwyĹźszej klasy spośród najlepszych zachodnich marek? Oczywiście, Ĺźe NIE!!!

Wiadomym jest, że tak dobre auto nie może tak mało kosztować. Nie daj się "podejść" pseudonaukowym terminom zawartym w wyrafinowanych chwytach reklamowych typu: ...najwyższa czystość, optymalne wchłanianie kreatyny za najniższą cenę.

W rzeczywistości wysokiej klasy produkt nie może być w relatywnie niskiej cenie. Aby zakupiona przez Ciebie kreatyna mogła dawać opisywane efekty musi być wyprodukowana przez renomowanego producenta w odpowiednich warunkach technologicznych, a to proces kosztowny.Jakość: Każde opakowanie odżywki kreatynowej Optimum Nutrition Creatine Powder wyprodukowane jest w USA i stamtąd importowane.

Optimum Nutrition Creatine Powder zawiera 100% czysty, farmaceutycznej klasy jedyny w swoim rodzaju mikrorozdrobniony monowodzian kreatyny opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej jakości Creapure TM.

Fakt ten określa najlepsze odżywki kreatynowe na świecie.Gramatura: Czy chcesz co tydzień kupować małe opakowanie kreatyny? Zapomnij o tym! Optimum Nutrition oferuje nowe ekonomiczne opakowania kreatyny po 600g i 1200g w cenach standardowych gramatur po 500g i 1000g.

Jeśli cenisz wartość swoich pieniędzy, musisz wybrać czy chcesz tylko, zostać mistrzem kupowania najtańszej kreatyny, czy teĹź naprawdę otrzymać oczekiwane efekty za wydane pieniądze.Badania naukowe opisujące stosowanie suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder donoszą o spektakularnych efektach wzrostu siły wyjściowej, energii, metabolizmu komórkowego oraz przyśpieszonej regeneracji mięśni co pociąga za sobą wzrost ogólnej masy mięśniowej i sprawności treningowej!Producent anabolicznego suplementu diety opartego na farmaceutycznej, mikronizowanej kreatynie Creatine Powder :Optimum NutritionZobacz wszystkie suplementy i odĹźywki marki Optimum Nutrition.

Sugerowane dawkowanie suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder : spożywać od 20-25g suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder przez pierwsze 4-5 dni w celu nasycenia mięśni (po 5g między posiłkami).

po tym okresie spoĹźywać od 5 do 10g suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder dziennie (5g przed i 5g po treningu). w celu osiągania najlepszych rezultatów naleĹźy wymieszać 1 łyĹźeczkę do herbaty (5g) suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder z napojem zawierającym węglowodany.

nie stosować łącznie z napojami białkowymi lub kofeinowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.