Menu

Trec CM3 1250 180caps

Cechy produktu

  • Producent Trec 
  • Postać kapsułka 

Opis

CM 3 1250 to preparat zawierający przezroczyście czysty Jabłczan Kreatyny w rozszerzonej dawce. Jest to stanowczo stabilna, oporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i niezwykle prawidłowo rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do dynamiczniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 1250 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy bardzo w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

DLACZEGO CM3 DZIAŁA SILNIEJ aniżeli MONOHYDRAT?

Ze względu na swoją wysoką biodostępność, zawarty w CM3 jabłczan kreatyny szybciej wchłania się do krwioobiegu. Jego cząsteczki są o dużo bardziej odporne na zmiany pH w układzie pokarmowym, dzięki czemu więcej kreatyny może być magazynowane w mięśniach w krótszym czasie. To właśnie dlatego CM3 pozwala osiągnąć konkretny wzrost aktywności treningowej i to przy dużo niższej dawce aniżeli innych form kreatyny. W dodatku używanie jabłczanu kreatyny nie wymaga fazy ładowania i nie wytwarza ryzyka gromadzenia się pod skórą wody i tkanki tłuszczowej. CM3 silnie wspomaga syntezę podstawowego paliwa komórkowego (ATP), wywołując drastyczny wzrost poziomu energii w trakcie ciężkich ćwiczeń. Jabłczan ma o dużo wyższy potencjał energotwórczy niż inne formy kreatyny. Wpleciony w jego strukturę chemiczną kwas jabłkowy jest stanowczo istotnym intermediatem procesu Krebsa, w którym w wyniku przekształceń kwasów karboksylowych tworzone są dodatkowe ilości adenozynotrójfosforanu. CM3 wpływa zatem nie tylko na samo odtwarzanie ATP ze zredukowanego ADP tak jak inne kreatyny, lecz także oddziałuje na dopełniające szlaki metaboliczne. Dzięki temu całkowity efekt energetyzujący CM3 jest tak wysoki. Nie bez znaczenia jest także wpływ jabłczanu kreatyny na procesy anaboliczne. Jego regularna suplementacja owocuje rozszerzeniem objętości włókien mięśniowych i uwodnienia wytwarzających je komórek. W przeciwieństwie do prostych suplementów keratynowych, dzięki wysokiej biodostępności CM3 o wydajniej pobudza proces syntezy nowych protein i to już przy niewielkich dawkach. Właśnie dlatego całkowity przyrost masy ciała po zakończeniu cyklu suplementacyjnego nie jest związany z retencją wody, lecz budową twardej, wysokiej jakości muskulatury.

KOMU sugerowanY JEST PREPARAT?

CM3 to fachowy preparat kreatynowy rekomendowany w szczególności sportowcom, którym zależy na szybkim zwiększeniu możliwości wysiłkowych. Produkt istotnie silne działanie energetyzujące, przez co pozwala trenować dłużej i intensywniej. CM3 to idealna propozycja dla osób, które stosowały już kiedyś kreatynę i szukają jej bardziej zrównoważonej i silniej działającej formy. CM3 efektywniej zwiększa produkcję energii w mięśniach oraz ich siłę i solidność, dlatego może być używan

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.