Menu

Remescar Worki & Cienie pod oczami - Krem pod oczy

Cechy produktu

  • Producent REMESCAR 
  • Działanie regenerujące, zmniejszające cienie 

Opis

Remescar, Worki i Cienie pod oczami, krem, 8ml

Działanie:
Zmęczenie i stres mogą wywoływać opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego i psychicznego. Zmęczony wygląd może wpływać negatywnie z całą pewnościąść siebie i samoocenę. Remescar Worki i cienie pod oczami to efektywny krem o natychmiastowym działaniu, który pomaga zredukować opuchliznę i cienie pod oczami przy zaledwie jednej aplikacji dziennie. Bezprecedensowa technika EYESYL natychmiast redukuje worki i cienie pod oczami poprzez użycie specyficznego połączenia minerałów z glinki i kompleksu bi-peptydowego, które powodują napięcie skóry, zmniejszenie płynów pod oczami, a także zahamowanie skurczów mikro-mięśniowych.
Główne komponenty: minerały z glinki, komplesk bi-peptydowy.
wyodrębnionia: worki i cienie na subtelnej skórze wokół oczu.
wykorzystywanie: umyj finezyjnie i osusz skórę. Nawilż starannie skórę pod oczami używając żelu albo kremu nawilżającego, odczekaj 1-2 minuty do całkowitego wchłonięcia towaru przez skórę. Wyciśnij niewielką ilość artykułu na palec. Liczba produktu powinna przypominać wielkością ziarenko ryżu. W przypadku pokaźnych worków pod oczami nałóż większą liczba kremu przypominającą wielkością 2 ziarenka ryżu. Rozgrzej krem rozcierając go pomiędzy dwoma wskazującymi palcami około 5 sekund. Upewnij się, iż w dalszym ciągu jest jego odpowiednia liczba między palcami. Jeśli nie, dołóż niewielką liczba kremu na opuszek palca. Jest to jeden z kluczowych czynników, które decydują o działaniu artykułu. Finezyjnie rozprowadź krem na całym obszarze worków pod oczami. Nie nakładaj kremu poniżej linii worków. Rozcieraj krem palcem od wewnętrznej strony oka w kierunku do zewnątrz. Wcieraj krem lekkimi, subtelnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia. By uzyskać widoczne efekty nie poruszaj mięśniami twarzy prze 2-3 minuty, czekając aż krem w całości wyschnie (by przyspieszyć cykl możesz skorzystać z wachlarza). W razie potrzeby usuń nadmiar kremu wilgotną chusteczką. Umyj ręcę i zakręć tubkę po użyciu kremu. Usuwanie: umyj obszar, na który został nałożony krem, a nastepnie oszusz go ręcznikiem. Stosowanie pod makijaż: rozpocznij od nałożenia kosmetyków, których używasz na co dzień i odczekaj 1-2 minuty, zezwalając im dotrzeć do głębszych warstw skóry. Następnie nałóż nad wyraz cienką wartswę na skórę wokół oczu, zgodnie z instrukcją powyżej. Jeśli pojawią się białe pozostałości, może to oznaczać, iż nałożo zbyt dużą liczba artykułu, albo, że nie użyto kremu nawilżającego. Starczy je polikwidować przy pomocy wody i chusteczki. Po wyschnięciu artykułu możesz nałożyć swój normalny makijaż.
Kosmetyki na bazie oleju mogą redukować wydajność Remescar Worki i Cienie pod oczami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.