Manu

Moulinex QA407

Cechy produktu

  • Producent Moulinex 
  • Moc 900 W
  • Ilość prędkości

Opis

Ułatw sobie życie w kuchni z nowym urządzeniem wielofunkcyjnym Moulinex QA407.

Funkcje

Zastosowany w robocie QA407 silnik o mocy 900, daje Ci pełną swobodę w korzystaniu z kulinarnej inwencji twórczej. Możesz bez problemu rozdrabniać, mieszać i rozcierać nawet tak twarde produkty, jak lód w kostkach czy orzechy. 6 prędkości pracy, pozwala optymalnie wymieszać, zmiksować, zetrzeć czy rozdrobnić przygotowane przez Ciebie produkty. Dzięki temu zawsze masz pewność, że Twoje dania będą takie jak chcesz. Wiele różnorodnych trybów pracy, pozwala na pełną swobodę twórczą w kuchni. Z robotem kuchennym QA407 przygotujesz zarówno skomplikowane wieloskładnikowe dania, jak i proste soki, przeciery, kremy i musy. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny zastosowany w robocie, pozwoli Ci lekko rozetrzeć te produkty, które chcesz. Dzięki niemu przygotujesz delikatne kremy, musy i inne smaczne potrawy.

Wygląd

Dzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Moulinex może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezpieczne użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania.

Pojemnik

Wytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań.

Obsługa

Multifunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby korzystanie z niego nie nastręczało użytkownikowi żadnych problemów. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany tarcz i ostrzy, w krótkim czasie dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Producent zastosował podkładki stabilizujące, chroniące robota przed ślizganiem się po powierzchni stołu. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy i wygodę użytkowania. Dodatkowo sprzęt posiada blokadę chroniącą przed uruchomieniem sprzętu ze złym nożem lub otwartą pokrywą. Zastosowane w urządzeniu ostrza tnące oraz tarcze pracujące, zostały wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej gwarantującej bezawaryjną i długą pracę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
Sylvi - Wystawiona 3 lata temu
Rewelacja! Wielki pozytyw
maciej - Wystawiona 3 lata temu
Fajny, ma wszystko co trzeba,zobaczymy jak długo będzie działał
Dyplomowany technolog żywienia - Wystawiona 3 lata temu
Witam Do zakupu tego produktu skłoniło mnie posiadanie robota tej marki z przed kilkunastu lat. Po pierwszych próbach jego użycia stwierdzam, że oprzyrządowawszy: dostawka do mielenia mięs, szatkownice nadają się do niczego. Jest to jedynie zabawka dla dziewczynek uczących się gotować. Oprzyrządowanie to jest bardzo niskiej jakości, tępe szatkownice, a maszynka gniecie mięso zamiast mielić ! Jak dla mnie to całkowicie dyskwalifikuje ten produkt nawet jeśli był by sprawny elektrycznie 100 lat w co wątpię ponieważ jest to tania chińszczyzna. Dodatkowo siły jakie należy używać do korzystania z tych akcesoriów zapewne znacząco obciąża silnik i w związku z czym ulegnie na pewno z czasem awarii a producent stwierdzi ze był źle eksploatowany. Podsumowując odradzam wszystkim ten produkt i stwierdzam że dawna jakość już nie wróci :/