Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 119-142cm Petit Black ST29 rozmiar 3 WK+P

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

generujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

dobre Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajadekwatnie zespolić wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są dobre Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a w wyniku czego wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają wymiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to kolekcja krzeseł dziecięcych o funkcjonalnym profilu siedziska dobranym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach dzianin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model przystępny w dwóch wymiarach i w dwóch kolorach elementów – czarnym lub białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P towar posiada wydłużoną kolumnę, podnóżek, a także stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła wykonano z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Towar zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać adekwatny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to bardzo ważne, aby krzesło było trafnie dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar certyfikat zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 i PN-EN 1729-1:2007.

detale Siedzisko
 • użyteczne siedzisko stworzone z tworzywa sztucznego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą wytwarzana ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy tworzony ze stali i tworzywa nienaturalnego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z regulowaną wysokością stworzony z tworzywa nienaturalnego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna tworzona z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki wytworzone z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.