Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Solo ST29 rozmiar 4

Cechy produktu

  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

budujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy lub wady postawy.

prawidłowe Krzesła dobrane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajodpowiednio zintegrować wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są dobre Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają poprawny rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu mają wymiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne zezwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem korzystnej pozycji siedzącej. Dostępność w wielu rozmiarach oraz szeroka kolorystyka dzianin pozwala scalić model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Towar zaprojektowany i tworzony w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać trafny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to wyjątkowo ważne, żeby krzesło było optymalnie dostosowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie progresywnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar dokument zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

detale Siedzisko
  • funkcjonalne siedzisko wykonane z tworzywa sztucznego

Baza
  • Stelaż produkowany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki antypoślizgowe wytworzone z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.