Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Solo ST32 rozmiar 4

Cechy produktu

  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

tworzymy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy albo wady postawy.

korzystne Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajstosownie skonsolidować wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są dobre Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a na skutek czego wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują korzystną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają wymiary asygnowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w kolorze popiel. Jako krzesło stacjonarne zezwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu rozmiarach oraz wielka kolorystyka tkanin pozwala połączyć model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać odpowiedni wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to stanowczo ważne, by krzesło było odpowiednio dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie progresywnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt certyfikat zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 i PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

detale Siedzisko
  • praktyczne siedzisko wytwarzane z tworzywa sztucznego

Baza
  • Stelaż wytwarzany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki przeciwpoślizgowe wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.