Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,5cm Duo szary ST29 rozmiar 5

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

generujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy lub wady postawy.

prawidłowe Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajodpowiednio zespolić wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają poprawny rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują korzystną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

dobre Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu mają wymiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Duo

To linia prawidłowych Krzeseł mająca cechy poręczne, które odpowiadają za zachowanie prawidłowej postawy siedzącej. Duo występuje w sześciu rodzajach dzianin i trzech kolorach elementów – czarnym, białym i szarym. Wykończenie krzesła oraz obszerny dobór koloru tapicerki powoduje, iż model nadaje się do każdego wnętrza. Duo dostępne w wymiarze 5 i 6 dostosowywane podłokietniki umożliwiające wsunięcie krzesła pod blat biurka. Podstawę krzesła tworzono z tworzywa nienaturalnego, a także włókna szklanego. W komplecie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Produkt zaprojektowany i wytworzony w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać optymalny rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to wyjątkowo ważne, aby krzesło było stosownie dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł atest zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 i PN-EN 1335-2:2009.

 • funkcjonalne siedzisko wytwarzane z tworzywa sztucznego

Podłokietniki
 • Podłokietniki regulowane wytworzone z tworzywa nienaturalnego, twarde

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą tworzona ze stali

Kolumna
 • Podnośnik gazowy wykonany ze stali i tworzywa sztucznego

 • Zgodność z normą EN 1335

Osłonka
 • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy produkowana z tworzywa sztucznego

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wykonana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego

Kółka
 • Kółka miękkie wytworzone z tworzywa nienaturalnego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.