Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,5cm Solo VS26 rozmiar 5

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

kreujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

prawidłowe Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajadekwatnie zintegrować rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują korzystną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają wymiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w kolorze popiel. Jako krzesło stacjonarne umożliwia wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Dostępność w wielu wymiarach, a także wielka kolorystyka dzianin pozwala związać model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Produkt zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Visto
 • Kolorystyka: czarny, szary, zielony, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony, beżowy

 • Kolor przeszyć: biały

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 255 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 45 000 cykli

Jak dobrać odpowiedni rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to szczególnie ważne, żeby krzesło było stosownie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie postępowych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu niezbędne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar certyfikat zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

szczegóły Siedzisko
 • ergonomiczne siedzisko wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego

Baza
 • Stelaż stworzony ze stali, średnica 22 mm

Stopki
 • Stopki antypoślizgowe wykonane z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.