Menu

Krzesło na wzrost 146-176,5cm Duo Czarny Storia 33 rozmiar 5

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

generujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

prawidłowe Krzesła przypasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajstosownie dopasować rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są dobre Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a w efekcie wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają rozmiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Duo

To linia dobrych Krzeseł mająca parametry użyteczne, które odpowiadają za zachowanie poprawnej postawy siedzącej. Duo występuje w sześciu rodzajach dzianin i trzech kolorach komponentów – czarnym, białym oraz szarym. Wykończenie krzesła oraz obfity dobór koloru tapicerki powoduje, iż model nadaje się do każdego wnętrza. Duo przystępne w rozmiarze 5 i 6 regulowane podłokietniki umożliwiające wsunięcie krzesła pod blat biurka. Podstawę krzesła wytwarzano z tworzywa nienaturalnego oraz włókna szklanego. W pakiecie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Towar zaprojektowany i tworzony w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać adekwatny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to bardzo ważne, aby krzesło było stosownie dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt atest zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004, a także PN-EN 1335-2:2009.

 • poręczne siedzisko stworzone z tworzywa nienaturalnego

Podłokietniki
 • Podłokietniki regulowane produkowane z tworzywa sztucznego, twarde

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą tworzona ze stali

Kolumna
 • Podnośnik gazowy wytwarzany ze stali i tworzywa sztucznego

 • Zgodność z normą EN 1335

Osłonka
 • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy wytworzona z tworzywa nienaturalnego

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wytworzona z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego

Kółka
 • Kółka miękkie produkowane z tworzywa sztucznego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.