Menu

Stół wodny magiczny kwiat

Cechy produktu

  • Producent Little Tikes 
  • Rodzaj stolik 

Opis

Stół wodny od Little Tikes z magicznym kwiatem sprawi, że ogród rozkwitnie!Niech lato stanie się jeszcze lepsze dzięki niesamowitej zabawce od Little Tikes. Dzieciaki zakochają się w tym wodnym stole z masą niespodziewanek do odkrycia.

Jest tu sporo aktywności do zabawy, a to wszystko przy użyciu prawdziwej wody, z którą kochają bawić się nasze pociechy. Stół postawimy na tarasie, w ogrodzie czy basenie dla dzieci, aby zabawa na dworze była jeszcze lepsza!Stół wodny Little Tikes posiada magiczny kwiat, który podnosi się i rozkwita, kiedy podlejemy go wodą, zupełnie jak prawdziwy!

Ten niesamowity mechanizm olśniewa dzieciaki i sprawia, iż czują się jak prawdziwi czarodziejscy ogrodnicy. Całość osadzona jest na barwnym drzewku, którego gałęzie układają się w urodziwe oczka wodne. Co w magicznych jeziorkach znajdą dzieciaki?wspaniała rozwijająca zabawa dla radości w ogrodzie i nie tylkoW górnym wyszukamy wesołe żabki, które zabawnie pluskają się w wodzie i choćby nią plują!

Na niższej gałęzi siedzi trójka żółwików. Wystarczy polać ich skorupy strumieniem wody, aby zaobserwować jak kołowrotek w skorupie kręci się, a żółwiki obracają radośnie. Podstawę stanowi wielkie oczko wodne, w którym pływają kaczuszki, a także rybka i cieszą się ze spadającej wody.Do zestawu dołączono także kubeczki i konewkę do przelewania wody.

Stół Little Tikes z magicznym kwiatem posiada specjalnie zaprojektowany zarys, żeby spływająca woda spadała kaskadami na dolne piętra niczym wodospady. To sprawia, iż oczka wodne napełniają się równocześnie z polewaniem z konewki magicznego kwiatka u góry.

Nic się nie zmarnuje i zabawa może trwać w najkorzystniejsze!Dopracowane wykonanie i masa rozwiązań w wodnym stole Litte TikesEdukacyjno-ruchowe zabawki Little Tikes to wybór jakości i ładne wykonania. Stół wodny z magicznym kwiatem wytworzono z najkorzystniejszych, trwałych materiałów w przepięknych kolorach, aby był poręczny, lecz i podobał się dzieciom.

Przy wodnym stole może się bawić kilka dzieci naraz, wspólnie odkrywając jego ruchome części i fantastyczne dodatki.Obserwowanie przelewanej wody będzie dla maluchów nad wyraz niebanalne, przyciągnie ich uwagę na długie godziny i rozbudzi naturalną dziecięcą ciekawość.

Magiczny kwiat będzie ślicznie ozdabiał ogród, a wodny stół sprawi, że smyki z ochotą do niej wrócą. To rewelacyjny przepis na perfekcyjną, edukacyjną zabawę na świeżym powietrzu w słoneczne dni!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.