Menu

Stół wodny Strefa rozrywki

Cechy produktu

  • Producent Little Tikes 
  • Rodzaj stolik 

Opis

Wodna strefa rozrywki od Little Tikes to przepis na udane lato!Ten niesamowity stół wodny to centrum rozrywki dla całej rodziny! Zamieni każdy ogród w strefę zabawy, do której będą chcieli się przyłączyć także rodzice i starsze rodzeństwo.

Nie ma nic udoskonalonego w upalne dni jak zabawa z wodą. Kiedy już baseny ogrodowe dla dzieci się znudzą, warto do arsenału wakacyjnego sprzętu dołączyć wodny stół ze strefą rozrywki aż dla trzech osób!kolorowy stół od Little Tikes to nie tylko oczko wodne na nogach,ponadto masa możliwości zabawy.

Na powierzchni wesoło pływają statki, a ponad nimi znajdują się cele. Wodny stół posiada trzy stanowiska z wyciąganymi pistoletami na wodę. Każdy z nich jest na końcu rurki, dzięki czemu można z niego strzelać wodą, zupełnie jak z węża ogrodowego.

Wesoła rywalizacja dla całej rodziny z zastosowaniem prawdziwej wodyWodny stół od Little Tikes umożliwia bezpieczną, interesującą i niesamowicie radosną rywalizację na prawdziwą wodę! Jak to działa? Każdy chwyta za swoje działko i stara się trafić do dziurki przed sobą, poprzez którą wpada woda.

Wieże napełniają się wodą, a piłeczki unoszą się do góry, zawiadamiając, kto wygrał. Czy dasz radę takiemu wyzwaniu?Uczestnicy mogą strzelać do dziury albo celować w obracające się obiekty powieszone nad zbiornikiem z wodą.

To doskonałe ćwiczenie celności, skupienia i precyzji. Gdy konkurs się skończy, można wylać wodę z tub do zbiornika i położyć na powierzchni statki. Strumienie wody fajnie sprawdzą się także w zawodach, kto szybciej zatopi statek.

Z wodną strefą rozrywki od Little Tikes możliwości jest masa!Przepis na świetną zabawę w lato z wodnym stołem Litte TikesEdukacyjno-ruchowe zabawki Little Tikes to wybór jakości i atrakcyjne wykonania. Stół wodny ze strefą rozrywki wyprodukowano z najlepszych, trwałych materiałów w spektakularnych kolorach, by był praktyczny, lecz i podobał się dzieciom.

Przy wodnym stole może się bawić kilka dzieci naraz, wspólnie rywalizując ze sobą, odkrywając jego ruchome komponenty i fantastyczne dodatki.Ta strefa wakacyjnej rozrywki spodoba się wszystkim fanom aktywnie spędzonego czasu wśród przyjaciół i rodziny.

Każdy przecież uwielbia wesoło pooblewać się wodą w imię korzystnej zabawy. Wodny stół od Little Tikes to rozwiązanie na każde lato!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.