Menu

Stolik Interaktywny Mały Podróżnik

Cechy produktu

  • Producent SmilyPlay 
  • Rodzaj stolik 

Opis

MILY PLAY MÓWIĄCY PO POLSKU pokaźny STOLIK INTERAKTYWNY EDUKACYJNY niewiele znaczący PODRÓŻNIK
Interaktywny Stolik zachęci do stawiania pierwszych kroków i pomoże rozwinąć umiejętności manualne. Zabawka w całości jest solidnie wyprodukowana z prawidłowej jakości plastiku. Opływowe kształty i zabawny wygląd przeciągają wzrok i namawiają do zabawy.
Interaktywny panel gier i zabaw
Kierownica i samolot Porusz kierownicą, a samolot się uaktywni. Samolot rusza się dookoła własnej osi, można również zakręcić śmigłem. Tuż obok kierownicy jest dźwignia z dźwiękiem i terkoczący wskaźnik poziomu szybkości.
Roller Naklejona na rolce grafika wprowadzi dziecko do świata niedużej matematyki. Cyfry 1,2,3 i adekwatna ilość postaci.
Przyciski Trzy wielkie przyciski ze światłem i melodyjkami.
Zębatki Kolorowe koła zębate nachodzą na siebie, wydając przy tym dźwięk.
Włącznik/wyłącznik Dwa tryby głośności. Zabawnie wita dziecko i namawia do aktywności.
Książeczka Strony książeczki przedstawiają zwierzęta z dwóch zróżnicowanych światów.
Liczydło żyrafa Na szyi żyrafy umieszczone są ruchome obręcze które można nazywać kolorami, liczyć i przesuwać.
Ruchome komponenty Zabawka ma kilka składników ruchomych, za pomocą których dziecko ćwiczy efektywność niedużych rączek.
Ten stoliczek to nie tylko pomysł na ciekawą zabawę,świetny sposób na zadbanie o poprawny rozwój dziecka. Kolorowy blat stolika został zaopatrzony w światełka, ruchome elementy, przyciski o różnych kształtach i kolorach. Zapewnia dziecku mnóstwo rozwijającej aktywności. Jeśli dołączymy do tego wielostronne walory edukacyjne, otrzymamy zabawkę doskonałą, której nie powinno zabraknąć w pokoiku naszego maluszka.
Stolik edukacyjny stymuluje rozwój wzrokowo-ruchowy i nakłania dziecko do aktywności. Ruchome elementy poprawnie wpływają na koordynację ruchową, zdolności poznawcze i myślenie przyczynowo- skutkowe. W trakcie zabawy dziecko uczy się poznaje świeże kształty, odcienie, dźwięki. Czynności naciskania, popychania, przekręcania powiększają precyzję ruchów rączki. Sygnały dźwiękowe i światełka stymulują słuch i wzrok dziecka.
Jaki jest stolik?
stabilny i wytrzymały.
produkowany z tworzyw odpornych na uszkodzenia.
Nie posiada ostrych krawędzi.
Nogi stolika można prosto zdemontować.
Mówi po polsku.
ma dwustopniową regulacje głośności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.