Menu

Wysokie krzesło dziecięce LEANDER CLASSIC, biały pigmentowany

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

Wysokie krzesełko o nieprzemijalnym skandynawskim designie. Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować, by zapewnić dziecku wygodną, poręczną pozycję siedzącą, niezależnie od wieku. Do krzesła można dodać drążek bezpieczeństwa, uprząż, tacę i poduszkę. To klasyczne krzesełko zostało zaprojektowane tak, by rosło razem z dzieckiem! Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować w różnych pozycjach, co usprawnia przypasowanie krzesła do potrzeb dzieci w różnym wieku. Regulując krzesełko, możesz mieć pewność, iż dziecko siedzi komfortowo i ergonomicznie.

Aby posiadać pewność,bardzo małe dzieci są bezpieczne na krzesełku, należy zamontować drążek zabezpieczający, który jest sprzedawany osobno. Gdy dziecko podrośnie, można łatwo zdjąć drążek zabezpieczający. Podnóżek można ponadto zdjąć, jeśli nie jest już konieczny, co oznacza, iż z krzesła mogą korzystać także dorośli.

Krzesełko sprężystą konstrukcję, która stymuluje motorykę dziecka. Też lekko zakrzywione nogi dla pokaźniejszej stabilności. Krzesełko wytwarzane jest z drewna bukowego z powłoką ochronną, którą łatwo jest utrzymać w czystości.

Można także dokupić tacę do zamocowania na drążku zabezpieczającym. Przyda się podczas zabawy i podawania jedzenia dziecku. Poduszka, która jest zaprojektowana tak,doskonale pasowała do krzesełka, jest też dostępna jako akcesorium. Poduszka służy do ochrony pleców dziecka i gwarantuje większą wygodę. Wszystkie akcesoria są sprzedawane oddzielnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.