Menu

Fotel ogrodowy Norin Silver- 8 kolorów

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 

Opis

Niezapomniana chwila w parku lub ogrodzie z kimś naprawdę bliskim? A może udana impreza wraz ze znajomymi na świeżym powietrzu? Zadbaj o to, aby czas spędzony wśród otaczającej Cię natury, był za każdym razem Twoim czasem odprężenia i błogą chwilą relaksu od codzienności.


Przyjemne godziny wolnego czasu wśród otaczającej Cię zieleni z całą pewnością pomoże Ci zapewnić fachowy i niebanalny zestaw mebli ogrodowych. Oferujemy Ci fotel ogrodowy Norin Silver producenta Elior, który oferujemy w aż 24 wariantach kolorystycznych do wyboru. teraz bez wątpienia dobierzesz odpowiednią barwę, a także design do otaczającego Cię krajobrazu.

Fotel Norin Silver tworzony został z naturalnego drewna olchowego o gęstości aż 550 kg na m3 i wytrzymałości choćby 172MP. Przy produkcji drewnianych mebli ogrodowych, bardzo ważny jest materiał, z jakiego został wytwarzany produkt. Uważaj na tanie produkty, stworzone z drewna sosnowego albo lubianych drzew liściastych, które mają liczne wady i anomalie oraz wrodzone uszkodzenia techniczne takie jak: krętowłóknistość, falistość, mimośrodowość rdzenia, pęknięcia czy sękowatość.

Drewno olchowe akcentuje się dużą wytrzymałością na zginanie statyczne. Jego gęstość w stanie zupełnie suchym wynosi nawet 510-600 kg/m3 co z pewnością zabezpieczy Twoje meble przed uszkodzeniami mechanicznymi. Olcha bardzo należycie przechowuje się w wodzie, dzięki czemu Twoja ławka zostanie produktywnie chroniona poprzez zmiennym, polskim klimatem. Dla Twojego komfortu, listwy ławki zostały starannie frezowane, polerowane oraz wyprofilowane pod kątem 36 stopni, dzięki czemu ławka nie posiada ostrych krawędzi. Całość obróbki stolarskiej, wygląda naprawdę estetycznie.

Naturalne drewno zostało pokryte i zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi dwoma warstwami mistrzowskiego impregnatu ochronnego o klasyfikacji R10, XN podkreślającym prawdziwe rysy drzewa i wyjątkowe walory estetyczne. marka udziela aż 12 lat gwarancji przed krzywdzącymi czynnikami atmosferycznymi (w

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.