Menu

365 uśmiechów - Praca zbiorowa (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379713424 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 392 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Czy uśmiech naprawdę jest tak ważny? Na to wygląda. Już od starożytności przekonanie to żywiło wielu ludzi. Śmiech prawidłowy jest dla ludzkich mięśni, ludzkiego serca i ducha. Uczeni dowodzą: śmiech zwiększa produkcję endorfin, które redukują stres i poprawnie wpływają na nasz korzystny nastrój.

To wspaniały sposób - łatwy, lekki, ekonomiczny i... Niefrasobliwy - budowania poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Parafrazując znane powiedzenie: śmieję się, więc jestem. Na niniejszy album składają się fragmenty wierszy, ironiczne żarty graniczące nierzadko z sarkazmem, zabawne obserwacje i dowcipy mistrzów.

To kołczan pełen strzał, a łucznikami są rozmaici autorzy: od humorystów par excellence, takich jak Oskar Wilde, Groucho Marx czy Woody Allen, po amerykańskie osobowości telewizyjne, włoskich komików, pisarzy brytyjskich i rosyjskich.

Zabawnym fotografiom towarzyszą gdzieniegdzie frazy poświęcone magii uśmiechu, dzieła wybitnych autorów z każdej epoki. Krótko mówiąc, gdy ma się optymalne okulary, świat zmienia swe oblicze na bardziej przychylne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.