Menu

7 opowieści o rycerzu, czarodzieju i księciu dobrodzieju (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377911587 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Shipper Jania 
  • Wydawnictwo Siedmioróg 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Dawno, dawno temu, w czasach, gdy miasta otoczone były warownymi murami, nad miastami górowały ogromne zamki, a na zamkach panowali książęta, był sobie chłopiec imieniem Zbyszko. Zbyszko marzył o tym, żeby zostać rycerzem. A iż nie wywodził się ze stanu rycerskiego, liczyć mógł jedynie na swój spryt i odwagę.

7 opowieści o rycerzu opowiada o pokaźnych czynach niepokaźnego bohatera, który pokonał trzygłowego smoka, stoczył zwycięski pojedynek w turnieju rycerskim, bronił zamku oblężonego przez obce zastępy, zorganizował wyprawę po fioletowe runo, stawił czoło Olbrzymowi i zdobył grono wiernych przyjaciół i podbił serce prawdziwej księżniczki. Nie ulega wątpliwości, że Zbyszko zasłużył na to, by zostać zaliczony do rycerskiego stanu. Ale czy panujący w Murowańcu książę Jan III Lękliwy doceni zasługi naszego bohatera i nadaje się go na rycerza?

7 opowieści o rycerzu jest całkowitą przygód i humoru książką, którą z fascynacją i rozbawieniem przeczyta każde dziecko, a można przypuszczać,również jego rodzice. Dzięki książce nieduży czytelnik dowie się, jak żyli ludzie przed wiekami i jak wyglądał średniowieczny gród, będący scenerią opowieści, który pozostał wiernie przedstawiony na pięknych ilustracjach.

Książki z linii „Klub niepokaźnych Czytelników" adresowane są do dzieci początkujących samodzielnie czytać. W wieku 6–9 lat dzieci powinny jak najwięcej czytać, a ich lektury być najróżniejsze, wciągające, pełne przygód i pozytywnych emocji.
Książki z linii „Klub nieznacznych Czytelników" spełniają te kryteria; staną się doskonałymi pierwszymi lekturami dla każdego dziecka. Napisane atrakcyjnym, dostępnym językiem, pełne ciepła i humoru, niebanalne dzięki wartkiej akcji i charyzmatycznym bohaterom, opatrzone spektakularnymi barwnymi ilustracjami.

Podtytuł: Klub niepokaźnych Czytelników
seria cyklu: KLUB nieznacznyCH CZYTELNIKÓW
ISBN: 9788377911587
Kod paskowy: 9788377911587
Autorzy: Shipper Jania
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 20450
Miejscowość: Wrocław
liczba stron: 120
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.3x23.5
Głębokość (mm): 4
Waga: 0.285
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.