Menu

Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375178104 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Carroll Lewis 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Wydanie Alicji w Krainie Czarów kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odnajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - pewniak na teście, czyli wyszczególnionie zagadnień, które z reguły pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.

zawiera szczególnie szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, usprawniające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie posiada plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i obszerne charakterystyki bohaterów.Alicja w Krainie Czarów to jedna z najatrakcyjniejszych powieści dla dzieci.

Pełna niezwykłych przygód, atrakcyjnych i zabawnych postaci, niesamowitych, fantastycznych zdarzeń. Tytułowa bohaterka przenosi się do świata, gdzie wszystko jest osiągalne, pełnego tajemnic i zagadek.Przygody dziewczynki są piękną baśnią o dorastaniu, o poznawaniu świata, o otwartości na innych, wrażliwości.

To niezwykła lektura należąca do klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, rekomendowana przez metodyków i nauczycieli.Spis treściAlicja w Krainie CzarówRozdział I. Poprzez króliczą noręRozdział II. Kałuża pełna łezRozdział III.

Wyścig Komitetu i długi ogonRozdział IV. Królik wysyła małego BillaRozdział V. Rada GąsienicyRozdział VI. Świnia i pieprzRozdział VII. Szalone przyjęcieRozdział VIII. Królewskie boisko do krokietaRozdział IX.

Historia ŻółwicielaRozdział X. Kadryl z HomaramiRozdział XI. Kto ukradł ciasta?Rozdział XII. Dowody AlicjiOpracowanieBiografia Lewisa CarrollaCo jest tematem utworu?Wyjaśnienie tytułu utworuCzas i miejsce akcjiBohaterowie utworuPlan wydarzeńKrótkie streszczenieStreszczenie szczegółoweCharakterystyka głównego bohatera - AlicjaCharakterystyka pozostałych postaciProblematyka utworuRelacje z innymiPrawa logiki i prawa wyobraźniKraina Czarów jako miejsce ważnych naukGatunek i budowa utworuBudowa baśni Lewisa CarrollaIndeks komentarzy do tekstu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.