Menu

Anioły, ciastka i wypadające zęby - Wysyłka od 5,99 - kupuj w sprawdzonych księgarniach !!! (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377760710 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Nilsson Moni 
  • Wydawnictwo Zakamarki 
  • Ilość stron 60 
  • Rok wydania 2014 

Opis

PRZYGODY W RAJU to nowa kolekcja Moni Nilsson, autorki książek o Tsatsikim, tym razem dedykowana dla niezwykle początkujących czytelników. Z właściwym sobie ciepłem i humorem, lecz też powagą i uważnością wobec dziecięcych emocji, Moni Nilsson opisuje codzienne i niecodzienne zdarzenia z życia dwójki przyjaciół.

Zlatko i Beza mieszkają na osiedlu Raj otoczeni barwną galerią ludzkich typów. Są wśród nich uciążliwi starsi bracia, sympatyczny sprzedawca, samotny bezdomny, staruszka imigrantka czy osiedlowi chuligani.

Książki zaprojektowane są tak, aby ułatwić najmłodszym samodzielne czytanie – jest tu znaczna czcionka, niedużo tekstu na stronie, za to niemało zabawnych kolorowych ilustracji, no i typowo – intrygująca fabuła.

W pierwszej części, zatytułowanej „Najlepsi przyjaciele", Zlatko poznaje Bezę, która właśnie wprowadziła się na osiedle Raj.

W drugiej części – „Anioły, ciastka i wypadające zęby" – Zlatko i Beza robią nieprzewidziany pożytek ze swoich zębów, spotykają staruszkę z poczuciem humoru i stają oko w oko z osiedlowymi chuliganami.

Tytuł oryginału: Änglar, kakor och tappade tänder
linia cyklu: Przygody w Raju
ISBN: 9788377760710
Kod paskowy: 9788377760710
Autorzy: Nilsson Moni
Tłumaczenie: Gawryluk Barbara
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 30969
Miejscowość: Poznań
liczba stron: 60
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 6.0x21.5cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.165
Język oryginału: szwedzki
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.