Menu

Arka Noego (książka - układanka) (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379718894 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 12 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Ta urokliwa książeczka kryje w sobie prawdziwą niespodziewankę! Są nią ruchome komponenty, które łatwo wyjmiesz z tekturki i stworzysz z nich sympatyczne postacie z arki Noego. Po skończonej zabawie możesz je rozłożyć i znów umieścić w książce. Dzięki czemu komfortowo przechowasz je na później!

To historia Noego i jego arki przedstawiona w pełnych ciepła ilustracjach i napisana z myślą o najmłodszych dzieciach. Ta niosąca radość książeczka jest zaproszeniem do poznania maluchów z jedną z najszczególniej renomowanych poprzez dzieci biblijnych historii.

Odbiorcy
– dzieci, które poznawać będą historię o arce Noego i układać występujące w niej postacie;
– rodzice i dziadkowie, którzy chcą, aby ich dzieci i wnuki poznały jedną z najszczególniej cenionych przez dzieci biblijnych historii, a także Bożą obietnicę złożoną ludziom.

Dlaczego warto nabyć tę książkę
– posiada ruchome elementy, które można z łatwością wyjąć z tekturki i stworzyć z nich sympatyczne postacie z arki Noego;
– w prostych słowach opowiada najmłodszym o Noem i jego arce;
– jej nietuzinkowe, pełne ciepła ilustracje przemawiają do wyobraźni niedużych czytelników;
– to zaproszenie dla maluchów i ich rodziców do wspólnego czytania biblijnych historii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.