Menu

Atlas przygód zwierząt - Emily Hawkins (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310131621 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Emily Hawkins|Rachel Williams 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 88 
  • Rok wydania 2017 

Opis

ZAPRASZAMY DO NIEZWYKŁEGO ŚWIATA DZIKICH ZWIERZĄT! OTO BOGATO ILUSTROWANE KOMPENDIUM WIEDZY O PRZYRODZIE, DZIĘKI KTÓREMU POZNASZ NAJODWAŻNIEJSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA.
Prześledź MAPY SIEDMIU KONTYNENTÓW i odkryj, co robią zwierzęta, aby przetrwać kolejne pory roku. Zdecyduj, czy chcesz popłynąć z NARWALAMI w niebezpieczną podróż poprzez lodowce w poszukiwaniu pożywienia, wychowywać dzieci z ORANGUTANAMI na Borneo czy uprawiać wspinaczkę górską z PANDAMI w Chinach. W którąkolwiek podróż wyruszysz, czeka cię niezapomniana przygoda w jednej z czterech stron świata.
sprawdź ponad 30 scen z życia zwierząt. Dla młodych poszukiwaczy przygód każda strona jest okazją, aby odkryć setki szczegółów i przyswoić sobie mnóstwo wiadomości.
Emily Hawkins jest pisarką i redaktorką, autorką „Oceanologii", która pozostała bestsellerem „New York Timesa". Ukończyła Nottingham University, mieszka z rodziną w Winchester.
Pochodząca z Australii Rachel Williams studiowała kreatywne pisanie, później pozostała autorką, redaktorką i wydawcą książek dla dzieci.
Lucy Letherland ukończyła Manchester School of Art (Ilustracja i Animacja), mieszka w Londynie. Jej prace są pełne humoru, akcji i szczegółów. Tworząc je, łączy rysunek ręczny z techniką cyfrową.

ISBN: 9788310131621
Kod paskowy: 9788310131621
Autorzy: Hawkins Emily, Rachel Williams
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 88
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 22.5x38.0
Głębokość (mm): 14
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.