Menu

Bajeczki do poduszeczki display (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365531223 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Michael D. Lorenz 
  • Wydawnictwo Niko Mm 
  • Ilość stron 25 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Display "Bajeczki do poduszeczki", to komplet zawierający uroczą serię książeczek dla maluszków, które poprawią im nastrój, ukołyszą do snu, a przy okazji nauczą dobroci, miłości i wrażliwości.
Jeden display posiada 5 tytułów pakowanych po 5 sztuk.
Bajeczki do poduszeczki. Kotek
Kotek bawi się kłębkiem włóczki. Towarzyszą mu muszka i dziecięce zabawki. Zabawa trwa do wieczora. Kto zmęczy się pierwszy?
Bajeczki do poduszeczki. Miś
znikomy miś szuka ula i biegnie za pszczółką do lasu. Jednak tym razem pszczoły robią mu nieprzewidziany upominek. Jak z niego skorzysta?
Bajeczki do poduszeczki. Pingwinek
nieduży pingwinek znajduje kostkę lodu. Bawi się nią poprzez cały dzień aż wpada mu do wody. Pingwinek kontynuuje zabawę do zapadnięcia nocy.
Bajeczki do poduszeczki. Słonik
Słonik poznaje nowego przyjaciela. Balonik zaprasza go w podniebną podróż. Lecą nad gajem palmowym i morzem aż trafiają na plażę.
Bajeczki do poduszeczki. Żółwik
niewiele znaczący żółwik znajduje na dnie morza cenną perłę. Dla niego to jednak tylko zwykła zabawka i bawi się nią do wieczora. Zapomina, iż trzeba iść spać.
Wielkość display'a:
Wysokość 156mm
Długość (bok) 228mm
Szerokość (przód) 154mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.