Menu

Batman - Mroczny Rycerz kontratakuje (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328118034 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Frank Miller 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Po raz pierwszy w wydaniu zbiorczym i w nowym przekładzie demonstruje się wyczekiwana poprzez rzesze wielbicieli kontynuacja komiksu Batman – Powrót Mrocznego Rycerza.
Od przedstawionych w nim wydarzeń minęły trzy lata. Wszystko układa się z pozoru nadzwyczajnie – ale jest to jedynie iluzja, gdyż ludzie nie wiedzą, że rzeczywistość jest wyśmienicie wyreżyserowana, a wszystko, co podłe i paskudne, zostaje albo ładnie opakowane, albo sprzątnięte pod dywan.
Tylko Batman zna prawdę. I czuje, iż nadeszła pora, aby jedyny wolny człowiek, który jest w stanie doprowadzić do zmian, zaczął działać.
Mroczny Rycerz powraca z wigorem, który kojarzy się z pierwszymi latami jego działalności. Wraz z armią swych żołnierzy, wśród których znajduje się Carrie Kelley, dawna Robin, dzisiaj znana jako Catgirl, Batman wypowiada wojnę światu, który całkowicie się zatracił.
Na planszach komiksu pojawiają się takie ikony świata DC jak Superman, Wonder Woman, Green Arrow, Marsjański Łowca Ludzi, Atom i Question. Powstaje jednak pytanie: czy pozostali oni największymi bohaterami na świecie, czy może stali się częścią obszerniejszego spisku?

seria procesu: MISTRZOWIE KOMIKSU
ISBN: 9788328118034
Kod paskowy: 9788328118034
Autorzy: Miller Frank
Tłumaczenie: Sidorkiewicz Tomasz
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 21795
ilość stron: 256
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.5x27.0cm
Głębokość (mm): 18
Waga: 0.88
Języki: polski
Bohater: Batman
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.