Menu

Bawię się i uczę. Siedmiolatek Doswiadczanki (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378736820 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo MAC Edukacja 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Ta publikacja została podzielona na cztery kręgi tematyczne, zawiązane z czterema porami roku. Gromadzi karty pracy dla dziecka i opisy doświadczeń przyrodniczych, wzbogacone wieloma zdjęciami i rysunkami, które stymulują wyobraźnię dziecka. Umieszczone w niej ćwiczenia i zadania kształtują postawę dziecka wobec środowiska naturalnego, uczą samodzielności w poznawaniu przyrody oraz rozwijają umiejętności myślenia i wyciągania wniosków. Dzięki tej publikacji dziecko może rozwijać nie tylko swoją wiedzę teoretyczną,na dodatek poznawać ją w praktyce.
Bawię się i uczę to kolekcja, która rozbudza zainteresowania dzieci otaczającym je światem,rozwija ich talent i umiejętności. W linii wyszukacie Państwo publikacje z przeróżnych obszarów: naukę i doskonalenie czytania, ćwiczenia rozruchowe wprowadzające do nauki pisania, kreatywne łamigłówki, publikacje o tematyce przyrodniczej rozbudzające ciekawośc poznawczą każdego dziecka, ciekawe i na wysokim poziomie edukacyjnym publikacje z zakresu edukacji matematycznej i mnóstwo innych. Wychodzac na przeciw oczwekiwaniom rodziców w publikacjach pojawiają się dodatkowe zadania i tematy do rozmowy z dzieckiem, umieszczone jako propozycja dla rodziców czy opiekunów, wskazówki te pokazują, jak rozwijać i pobudzać kreatywność dziecka zgodnie z ideą linii-nauka poprzez zabawę. Nakłaniamy do wspólnej kreatywnej zabawy z dzieckiem!


EAN: 9788378736820
Format: 27,2x20,5 cm
liczba stron: 32
ISBN: 9788378736820
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: MAC

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.