Menu

Bawię się i uczę. Siedmiolatek Ortogramki sprytne (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378736639 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Mac Edukacja 
  • Ilość stron 48 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Publikacja mieści niemało ćwiczeń ortograficznych dotyczących pisowni wyrazów z ó, u, ż, rz, h, ch, oraz ćwiczeń odnoszących się do reguł i zasad gramatycznych. Ćwiczenia upraszczają dzieciom utrwalanie pisowni zróżnicowanych wyrazów, jednocześnie skupiając ich uwagę na pracy z wyrazami do zapamiętania, których pisownia powoduje najwięcej trudności. Książka ma na celu przyswojenie i wyćwiczenie poprzez dzieci zasad ortografii i gramatyki. Najróżniejsze ćwiczenia, takie jak: krzyżówki, rebusy, zagadki, zezwalają na stymulowanie różnych sfer rozwoju poznawczego dziecka.
Bawię się i uczę to linia, która rozbudza zainteresowania dzieci otaczającym je światem,rozwija ich talent i umiejętności. W linii znajdziecie Państwo publikacje z przeróżnych obszarów: naukę i doskonalenie czytania, ćwiczenia rozruchowe wprowadzające do nauki pisania, kreatywne łamigłówki, publikacje o tematyce przyrodniczej rozbudzające ciekawośc poznawczą każdego dziecka, niebanalne i na wysokim poziomie edukacyjnym publikacje z zakresu edukacji matematycznej i dużo innych. Wychodzac na przeciw oczwekiwaniom rodziców w publikacjach pojawiają się dodatkowe zadania i tematy do rozmowy z dzieckiem, umieszczone jako propozycja dla rodziców czy opiekunów, wskazówki te pokazują, jak rozwijać i pobudzać kreatywność dziecka zgodnie z ideą kolekcji-nauka poprzez zabawę. Namawiamy do wspólnej kreatywnej zabawy z dzieckiem!


EAN: 9788378736639
Format: 27,2x20,5 cm
ilość stron: 48
ISBN: 9788378736639
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: MAC

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.