Menu

Bawię się i uczę. Siedmiolatek Poczytanki czytam (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378736776 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Mac Edukacja 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Publikacja gromadzi mnóstwo tekstów literackich, wraz z ćwiczeniami, przypasowanych stosownie do wieku. Są wśród nich: baśnie, wiersze, opowiadania (z kanonu literatury konwencjonalnej i współczesnej), takich autorów, jak: Julian Tuwim, Grzegorz Kasdepke, Jan Brzechwa. Głównym jej celem jest kształcenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, a także korzystania z przekazanych danych. Rozwija zainteresowanie czytelnictwem wśród najmłodszych.
Bawię się i uczę to kolekcja, która rozbudza zainteresowania dzieci otaczającym je światem,rozwija ich talent i umiejętności. W serii wynajdziecie Państwo publikacje z najróżniejszych obszarów: naukę i doskonalenie czytania, ćwiczenia rozruchowe wprowadzające do nauki pisania, kreatywne łamigłówki, publikacje o tematyce przyrodniczej rozbudzające ciekawośc poznawczą każdego dziecka, ciekawe i na wysokim poziomie edukacyjnym publikacje z zakresu edukacji matematycznej i mnóstwo innych. Wychodzac na przeciw oczwekiwaniom rodziców w publikacjach pojawiają się uzupełniające zadania i tematy do rozmowy z dzieckiem, umieszczone jako sugestia dla rodziców czy opiekunów, wskazówki te pokazują, jak rozwijać i pobudzać kreatywność dziecka zgodnie z ideą serii-nauka poprzez zabawę. Namawiamy do wspólnej kreatywnej zabawy z dzieckiem!


EAN: 9788378736776
Format: 27,2x20,5 cm
ilość stron: 32
ISBN: 9788378736776
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: MAC

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.