Menu

Bawię sie i uczę. Sześciolatek. Przeczytanki (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378736615 
  • Oprawa miękka 
  • Autor krystyna Kamińska 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Mac Edukacja 
  • Ilość stron 48 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Kolorowa publikacja z ćwiczeniami doskonalącymi naukę czytania. Dzieci mają możliwość czytania poznanych liter, sylab, wyrazów, zdań, tekstów dotyczących znanych im miejsc i sytuacji. Publikacja gromadzi także ćwiczenia utrwalające umiejętność czytania liter.
Bawię się i uczę to linia, która rozbudza zainteresowania dzieci otaczającym je światem,rozwija ich talent i umiejętności. W serii odnajdziecie Państwo publikacje z zróżnicowanych obszarów: naukę i doskonalenie czytania, ćwiczenia rozruchowe wprowadzające do nauki pisania, kreatywne łamigłówki, publikacje o tematyce przyrodniczej rozbudzające ciekawośc poznawczą każdego dziecka, ciekawe i na wysokim poziomie edukacyjnym publikacje z zakresu edukacji matematycznej i sporo innych. Wychodzac na przeciw oczwekiwaniom rodziców w publikacjach pojawiają się dopełniające zadania i tematy do rozmowy z dzieckiem, umieszczone jako propozycja dla rodziców czy opiekunów, wskazówki te pokazują, jak rozwijać i pobudzać kreatywność dziecka zgodnie z ideą serii-nauka przez zabawę. Namawiamy do wspólnej kreatywnej zabawy z dzieckiem!


EAN: 9788378736615
Format: 27,2x20,5 cm
liczba stron: 48
ISBN: 9788378736615
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: MAC

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.