Menu

Biblioteczka Montessori. Astronomia

Cechy produktu

  • ISBN 9788328136915 
  • Autor ve Herrmann 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron
  • Rok wydania 2019 

Opis

W komplecie "Astronomia" znajduje się obrotowa mapa nieba, przewodnik po gwiazdozbiorach, książeczka opisująca główne ciała niebieskie i 60 kart edukacyjnych. Dzieci dowiadują się, co to jest wszechświat, jak działa Układ Słoneczny. Poznają gwiazdozbiory, uczą się o grawitacji i promieniowaniu słonecznym. Wszystkie zagadnienia wytłumaczone w sposób interesujący i odpowiedni dla minimalnego czytelnika.
Biblioteczka Montessori to propozycja dla wszelkich rodziców i nauczycieli, którzy chcą zastosować metodę Marii Montessori w pracy z dziećmi. Dzięki kartom, książkom i pomocom dydaktycznym wydanym w serii można rozwijać zainteresowania dziecka i towarzyszyć mu w rozwoju. Pomoce wydane w linii wspaniale sprawdzą się jako uzupełniające materiały do pracy montessoriańskiej.
wygodne pudełka oraz stosownie trwałe i ciekawe elementy jak flagi czy układanki genialną zabawę i wspomagają rozwój dziecka.
Zestawy są stosowne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.