Menu

Bing. Bajki 5 minut przed snem (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328147157 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beata Żmichowska 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Co tym razem spotka królika Binga, Sulę i ich przyjaciół? niedługie opowiastki nadzwyczajnie sprawdzą się w roli bajek na przypasowanoc dla najmłodszych! „Bing. Bajki 5 minut przed snem” to nieprzeciętna propozycja dedykowana dla przedszkolaków.

W książeczce maluchy znajdą 11 opowieści napisanych prostym językiem, dobranym do wieku najmłodszych. Niedługie, bogato ilustrowane teksty zachęcą dzieci do samodzielnego czytania, a obfita czcionka nie sprawi trudności nawet początkującym czytelnikom.

W książeczce „Bing. Bajki 5 minut przed snem” dziecko wyszuka: - niepublikowane wcześniej, króciutkie historyjki, których przeczytanie zajmuje jedynie 5 minut; - przygody swoich ulubionych bohaterów, znanych dzieciom z animowanej bajki emitowanej na kanale MiniMini+; - prosty, zrozumiały dla najmłodszych język; - kolorowe ilustracje z animacji; - nieprzeciętny materiał na pierwszą przygodę z czytaniem!

„Bajki 5 minut przed snem” to linia książeczek do nauki czytania dla najmłodszych dzieci. Proste, krótkie teksty będą wspaniałą okazją do prób samodzielnego czytania, ale sprawdzą się także jako lektura czytana dziecku na dostosowanoc przez rodzica.

Sympatyczni bohaterowie, wciągające przygody i kolorowe obrazki wprawią najmłodszych w miły nastrój i pozytywnie nastroją przed snem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.