Menu

Chłopi (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375179132 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Władysław Reymont 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 728 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Chłopi w kolekcji Kolorowa Klasyka to najbłyskotliwiejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera świetne, barwne ilustracje, jej atutem jest wielka, upraszczająca prędkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Przestawiamy jedną z najwybitniejszych polskich powieści, nagrodzoną Nagrodą Nobla w 1924 r. Powieść, zwana czasem epopeją chłopską, prezentuje życie wiejskiej społeczności polskiej wsi Lipce na tle zmieniających się pór roku - od jesieni do lata. Razem z mieszkańcami czytelnik przeżywa ich kłopoty i radości, uczestniczy w obchodach świąt i uroczystości religijnych, bierze udział w procesach sądowych i konfliktach pomiędzy rozmaitymi grupami społecznymi.

Nie brak tutaj waśni rodzinnych, jak konflikt pomiędzy Maciejem Boryną i jego synem Antkiem, a także dramatów miłosnych, których główną bohaterką jest jedna z najciekawszych postaci literackich - Jagna Paczesiówna, wokół której losów osnuta jest akcja powieści.

Wydanie tego ponadczasowego utworu w linii Kolorowa Klasyka jest szczególnie dopracowane graficznie, uzupełnione rewelacyjnymi ilustracjami oddającymi atmosferę powieści, a twarda oprawa jest wyjątkowo trwała i estetyczna.

Gorąco polecamy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.