Menu

Ciapek + zakładka do książki GRATIS (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364426605 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wanda Szymanowska 
  • Wydawnictwo Białe Pióro 
  • Ilość stron 26 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Przed Wami historia maleńkiego, bezbronnego pieska, Ciapka, którego aż chce się przytulić do serca. Zabrany od mamy, odtrącony przez dziewczynkę, do której trafił jako podarek... Czy znalazł wreszcie wymarzony dom? stanowczo emocjonalna, mądra i wyśmienita opowieść, która zachęca do przemyśleń na temat psiej doli. Ja się wzruszyłam. Wzruszcie się i Wy!

Agnieszka Krizel

Zanim podejmiecie decyzję o wprowadzeniu do swego domu czworonożnego przyjaciela, zastanówcie się, czy jesteście na to z pewnością wystarczająco gotowi i czy macie ku temu warunki. Pies jest zwierzęciem szczególnie wrażliwym i prędko się przywiązuje do wszelkich członków rodziny i tego samego oczekuje od Wad.

Jeśli zdecydujecie się na kupno psa rasowego, wybierajcie wyłącznie sprawdzone, legalnie działające hodowle. Wskazówki dotyczące wyboru rasy i hodowli uzyskacie w każdym oddziale Polskiego Związku Kynologicznego.

Pamiętajmy też o tym, że schroniska pełne są spragnionych miłości stworzeń, czekających na Wasze w pełni odpowiedzialne decyzje.

Liliana Łoś i Paulina Szeremeta

miłośniczki i wielbicielki psów rasy akita

Kod paskowy: 9788364426605
Autorzy: Szymanowska Wanda
Kod wydawcy: 32881
Format: 14.6x20.7
Głębokość (mm): 3
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.