Menu

Disney Ucz się z nami. Kubuś i przyjaciele. Zabawa z naklejkami UDS6 (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788325313500 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Ameet 
  • Ilość stron 16 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Disney Ucz się z nami.Kubuś i przyjaciele. Zabawa z naklejkami to książka, która w przyjemny sposób pomoże dzieciom dopiero rozpoczynającym przygodę z nauką rozwinąć kluczowe dla nich umiejętności. W książce pozostały zawarte zadania o zróżnicowanej tematyce, dzięki czemu najmłodsi nauczą się rozpoznawać barwy i kształty, a także litery i cyfry.

w trakcie zabawy dzieci będą doskonalić zdolności manualne, ćwiczyć spostrzegawczość i logiczne myślenie. Na zakończenie każdego zadania drobny uczeń może wkleić naklejkę-nagrodę ze specjalnymi gratulacjami od swych ulubionych bohaterów.Disney Uczy to edukacyjny program przeznaczony do jednostkowej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka poprzez zabawę.

Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi świetne uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia zostały dopasowane tak, żeby zapewnić skuteczny sposób uczenia się.

użyta w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku sprawnie opanować kluczowe umiejętności potrzebne w jego dalszej edukacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.