Menu

DOBRE MANIERY DLA DZIECI - Grzegorz Strzeboński (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375177138 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Grzegorz Strzeboński 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2017 

Opisdobre maniery dla dzieci to najkorzystniejsza książka do nauki zasad korzystnego wychowania. Dzieci dowiedzą się, jak należy zachowywać się przy stole, w szkole, podczas odwiedzin, na ścieżce rowerowej, w autobusie, w kinie lub w trakcie korzystania z internetu. Trudne zasady korzystnego wychowania zostały przedstawione w formie humorystycznych wierszyków, których bohaterami są niesforne zwierzątka.

Wiersze rewelacyjne pokazują właściwe zachowanie pomijając nudne dla dzieci formuły, nakazy i zakazy.

Pozycja podzielona jest na czytelne działy, w których pogrupowano wszystkie zasady związane np. Z zachowaniem podczas posiłku, w środkach komunikacji miejskiej, czy w towarzystwie.

Kolorowe i zabawne ilustracje przyciągną uwagę nawet największego urwisa! Polecamy.

recenzje

Każdy wierszyk opowiada o jednej zasadzie, której warto przestrzegać i nad wyraz obrazowo wyjaśnia, dlaczego tak jest. Wszyscy jest podzielone na działy tematyczne jak także dobrano do współczesności (bezpieczne zachowanie w internecie czy w kontaktach z nieznajomymi). Spektakularnie wydana, zabawnie ilustrowana z powodzeniem może stać się niepokaźnym prezentem dla niewiele znaczącego odkrywcy.

rodzicielnik.plAutorzy: Grzegorz Strzeboński
EAN: 9788375177138
Format: 170 x 245 mm
ilość stron: 96
ISBN: 978-83-7517-713-8
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.