Menu

Drzewo do samego nieba (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375173253 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Maria Terlikowska 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 56 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Drzewo do samego nieba w linii Kolorowa Klasyka to najbłyskotliwiejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka gromadzi znakomite, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, upraszczająca prędkie czytanie czcionka.

Edycja na szlachetnym papierze, wyjątkowo trwała i estetyczna.Każde dziecko marzyło choć raz, by wspiąć się na zielone, okazałe drzewo. Bracia Lichoccy nie próżnują i spełniają to marzenie. Kto aby się spodziewał, iż pośród gałęzi i z głową wśród liści doczekają tak wielu przygód!Chłopcy podejdą do tego zadania w przemyślany sposób - stopniowo zdobywając kolejne konary i delektując się zwycięstwem po osiągnięciu coraz wyższych stopni.

Przy okazji zamienią się w rycerzy, którzy odczarują królewnę; okryją zagadkowy ogród; a także znajdą bocianie gniazdo. A to nie koniec ich przygód...Polecamy pięknie wydanie w linii Kolorowa Klasyka!

Ilustracje Sary Olszewskiej pomogą przenieść się w świat braci Lichockich i odkryć uroki ich ukochanego drzewa. Przepiękna edycja genialnie będzie prezentować się na półce. Spis treściDrzewo do samego niebaDrzewoPierwszy konarDrugi konarZaklęta DorotaZezuśZdobycie Szklanej GóryNieprzyjaciel pod drzewemBożena płaczePaweł w gipsie, a my w łaskachTajemniczy ogródBocianie gniazdoCałe podwórko za drzewemOdwiedziny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.