Menu

En Avant 1 Podręcznik wieloletni (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364667589 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Fabienne Gallon|Gabrielle Robein|Capelli Sylvain 
  • Wydawnictwo Hachette Podr 
  • Ilość stron 76 
  • Rok wydania 2017 

Opis

En Avant to progresywna kolekcja podręczników do nauki języka francuskiego w szkole podstawowej.

En Avant 1 przeznaczony jest dla uczniów początkujących naukę języka. Polecenia oraz komentarze gramatyczne zostały napisane w języku polskim.
Z En Avant 1 uczeń odkrywa język i cywilizację francuską. Uczy się szybko i z przyjemnością, gdyż tematyka poruszana w podręczniku jest bliska jego zainteresowaniom. Podręcznik odzwierciedla świat współczesnego ucznia.
Praca nad językiem jest oparte na rozmaitych nagraniach, a także materiałach testowych i ikonograficznych tj. Korespondencje e-mailowe, blogi, zaproszenia, rozmowy, SMS. Uczeń opanowuje zagadnienia leksykalno-gramatyczne potrzebne w codziennej komunikacji. Podręcznik uwzględnia podejście zadaniowe: każda lekcja jest zakończona niedługim zadaniem wyprodukowanym w interakcji.

Na końcu każdego rozdziału test kompetencji sprawdza podstawowe umiejętności w zakresie rozumienia i konstruowania wypowiedzi.

Zagadnienia cywilizacyjne w interesujący sposób odkrywają kulturę Francji, a także krajów frankofońskich, w każdym rozdziale znajdują się również odwołania do polskiej kultury. Zadania im towarzyszące rozwijają kompetencje interkulturowe.

Podręcznik En Avant 1 pozostał opracowany zgodnie z wymogami rozporządzeniami Ministra Edukacji Narodowej w sprawie nowej podstawy programowej i dopuszczania podręczników do korzystania szkolnego.

En Avant 1 podręcznik wieloletni:
- spełnia oczekiwania ministerialne pod względem merytorycznym, dydaktycznym, wychowawczym i językowym
- równocześnie treści jak i proponowane zadania aktywizujące mają na celu podniesienie motywacji do nauki języka francuskiego i umożliwienie realizacji podejścia zadaniowego
- spełnia kryteria podręcznika wieloletniego: w sytuacji pytań, poleceń, zadań i ćwiczeń zawartych w podręczniku zawiera informację, iż odpowiedzi nie należy umieszczać w podręczniku; miejsca w zadaniach i ćwiczeniach, które powinny być wypełnione przez ucznia, są przedstawione w sposób zapobiegający uczniowi wpisanie odpowiedzi w tym miejscu
- nagrania audio mające na celu rozwijanie efektywności rozumienia ze słuchu zostały udostępnione na stronie www.hachettefle.pl/podrecznik-en-avant

ISBN: 9788364667589
Kod paskowy: 9788364667589
Autorzy: Gallon Fabienne, Capelli Sylvain, Robein Gabrielle
Format: 21.0x29.0cm
Głębokość (mm): 5
Języki: polski, francuski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.