Menu

Grzyby. Dziwne fakty z życia grzybów, o których nie mieliście pojęcia - Liliana Fabisińska (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310132437 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Liliana Fabisińska, Asia Gwis 
  • Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Są wszędzie. Na lądzie, w wodzie, pod ziemią, na drzewach, w twoim przewodzie pokarmowym, w lodowce i na skórze. Mogą być trujące i lecznicze, osiągać zawrotne ceny, świecić i wabić elfy – przynajmniej według niektórych legend Robi się z nich lampy, krzesła, portfele, generuje domy I kto wie, do czego jeszcze będzie można je zastosować, skoro do tej pory udało się opisać wyłącznie 7% gatunków grzybów? To najbardziej niedoceniane, różnorodne i nieodgadnione organizmy na Ziemi.
Zajrzyj z nami do królestwa grzybów!
Liliana Fabisińska jest autorką książek dla dzieci i młodzieży (m.in. Serie „Klinika pod Boliłapką", „Bezsennik", „Amor z ulicy Rozkosznej") oraz dla dorosłych (m.in. „Córeczka", „Śnieżynki", „Sanatorium pod Zegarem"). Poza tym jest pedagogiem, kryminologiem, dziennikarką, tłumaczką i redaktorką. Pisze doktorat o bajkach, kocha podróże (zwłaszcza te nad morze), rozmowy ze swoją gadającą papugą Żako i długie spacery po lesie ze zwariowanym kundelkiem Frygą, która boi się much, lecz – gdyby jedynie jej pozwolono – szybko wykopałaby wszystkie muchomory, maślaki i borowiki. Po napisaniu „Grzybów" autorka poważnie rozważa wyjazd z Frygą do Włoch w poszukiwaniu trufli.
Asia Gwis – graficzka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, dyplom w 2000 r. W pracowni Grafiki Wydawniczej. Poprzez sporo lat pracowała jako grafik m.in. W „Zwierciadle", „Przekroju", „Machinie", „National Geographic". Jej ilustracje publikowane były m.in. W: „Elle", „Pani", „Zwierciadle", „Sensie", „National Geographic Traveler", „ChickPea". Prywatnie kocia mama dla Antka, Koksika, Koko i Paprocha. Szeroka miłośniczka podróżowania, stanowczo azjatyckich klimatów. W wolnych chwilach czyta nałogowo i prowadzi bloga „Kavkadesign.com". Nie lubi gotowania. Swój czas dzieli między Warszawę, Łódź i Manilę.

ISBN: 9788310132437
Kod paskowy: 9788310132437
Autorzy: Fabisińska Liliana, Gwis Asia
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 96
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 28.6x34.6
Głębokość (mm): 15
Waga: 1.024
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.