Menu

Historia Świętej Rodziny + zakładka do książki GRATIS (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379712984 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Geraldine McCaughrean 
  • Wydawnictwo JEDNOŚĆ 
  • Ilość stron 48 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Czas Bożego Narodzenia jest czasem szczególnym ze względu na jego rodzinny charakter. Ta niezwykła podróż do zdarzeń sprzed wieków prezentuje młodemu Czytelnikowi, iż członkowie Świętej Rodziny byli podobni do ludzi żyjących współcześnie, mieli podobne pragnienia i obawy. Okres przed narodzinami Dzieciątka był w tamtych czasach wielkim oczekiwaniem, dziś przecież też tak jest. Zapominamy jednak czasem, iż w tych dniach nie są najważniejsze prezenty, lecz Rodzina i wspólne przeżywanie Bożego Narodzenia, i ta książka właśnie o tym przypomina.
Odbiorcy: dzieci, które poznawać będą historie spisane na kartach Pisma Świętego; rodzice i dziadkowie, którzy chcą, by ich dzieci i wnuki rozumiały istotę Bożego Narodzenia.
Dlaczego warto nabyć tę książkę? To nieprzeciętna lektura na zimowe, przedświąteczne i świąteczne wieczory; pełne ciepła opowiadania opatrzone są efektownymi ilustracjami, które stwarzają unikalny świąteczny nastrój; to rewelacyjna propozycja dla dzieci i ich rodziców, to zaproszenie do wspólnego przeżywania Bożego Narodzenia.


Autorzy: Geraldine McCaughrean, Sophy Williams
EAN: 9788379712984
Format: 20x26 cm
ilość stron: 48
ISBN: 9788379712984
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Jedność

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.