Menu

Jan Brzechwa Klasyka wierszy dla dzieci - TYSIĄCE PRODUKTÓW W ATRAKCYJNYCH CENACH (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375176384 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jan Brzechwa 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2016 

OpisKlasyka wierszy dla dzieci Jana Brzechwy w serii Kolorowa Klasyka to najefektowniejsze kolorowe wydanie tego zbioru wierszy na rynku! Książka posiada znakomite, barwne ilustracje, jej atutem jest wielka, upraszczająca prędkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, niezwykle trwała i estetyczna.

najlepsze i najbardziej oryginalne wydanie nieśmiertelnych wierszy dla dzieci Jana Brzechwy!

Utworów Jana Brzechwy nie trzeba nikomu pokazujeć - takie wiersze, jak Kaczka-Dziwaczka, Tańcowała igła z nitką, Koziołeczek czy Samochwała, a także sporo, dużo innych weszły na stałe do kanonu literatury dziecięcej. Wszystkie te znane i kochane utwory prezentujemy w nowej, luksusowej edycji - w oryginalnym poziomym formacie, z tradycyjnymi, nad wyraz barwnymi i plastycznymi ilustracjami utalentowanego grafika marka Szala, z uszlachetnioną złotymi dodatkami, przepiękną okładką.

Każda strona książki to prawdziwa uczta dla oka, a rewelacyjne teksty autora zachwycą każde dziecko i rozbudzą miłość do literatury! Polecamy tę publikację jako potrzebną część dziecięcej biblioteczki.Autorzy: Jan Brzechwa
EAN: 9788375176384
Format: 245 x 165 mm
ilość stron: 144
ISBN: 978-83-7517-638-4
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
linia: Kolorowa Klasyka
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.