Menu

Jowanka i gang spod gilotyny (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376723594 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Katarzyna Wasilkowska 
  • Wydawnictwo Literatura 
  • Ilość stron 152 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Jowanka właśnie wprowadziła się z tatą do mieszkania w nowym bloku i tęskni za mamą. Chociaż wcale się o to nie stara, wypadki same ją znajdują. Za chwilę pójdzie do nowej szkoły i ma nadzieję spotkać tam fajne koleżanki. Wszakże Jowanka nigdy się nie nudzi, ale przecież nic tak nie robi dobrze na samotność jak przyjaciółka.
Franek, Wawrzek i Tomaszek są najkorzystniejszymi kumplami. Lubią spędzać czas ze sobą, ale kończą się wakacje, a ich nie spotkała jeszcze żadna porządna przygoda. Siedzą akurat w swej kryjówce i knują.
Czy przygoda może czyhać pomiędzy kolorowymi blokami nowego deweloperskiego osiedla? Czy świeżo oddana progresywna szkoła może kryć podejrzane tajemnice, być miejscem ostrych potyczek, a czasem nawet obozem przetrwania? Czy fajne koleżanki to naprawdę lekarstwo na samotność? Komu można zaufać?
Jowanka i gang spod Gilotyny to opowieść o tym, że kiedy ma się dziewięć lat, należycie jest zachowywać czujność, aby nie przeoczyć przygody. Albo prawdziwego przyjaciela.

ISBN: 9788376723594
Autorzy: Wasilkowska Katarzyna
Format: 15.0x21.0cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.