Menu

Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+ (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366404205 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Paulina Zbylyt 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego dla przedszkolaków Kapitalne łamigłówki dla niewiele znaczących spryciarzy (4+) to zestaw blisko 100 wciągających zagadek dla przedszkolaków. Angażujące zadania rodzaju labirynty, wyszukiwanki, wskazywanie podobieństw i różnic, a także układanie historyjek obrazkowych zapewnią wspaniałą zabawę sprawny trening spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego i wyobraźni.

Zabawy logiczne dla przedszkolaków Kapitalne łamigłówki to świetny komplet zabaw przygotowujących do nauki czytania, pisania i liczenia w zakresie 10. Zabawy wymagają na ogół bystrego oka i refleksu, a przy okazji doskonalą umiejętność porządkowania wydarzeń w czasie i łączenia ich w związki przyczynowo-skutkowe, wskazywania różnic i podobieństw i odnajdywania najlepszej drogi wyjścia z labiryntu ze skarbami.

Proste polecenia i zabawy grafomotoryczne przygotują minimalnych spryciarzy do nauki czytania ze zrozumieniem i pisania. Zadaniom towarzyszą sympatyczni bohaterowie stworzeni przez Paulinę Zbylut, którzy pełnią funkcję przewodników po świecie liczb, labiryntów i enigmatycznych szyfrów.

Rozwój spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego, motoryki śladowej Ilustratorka: Paulina Zbylut - graficzka i ilustratorka, zajmuje się grafiką użytkową, a także artystyczną. W kolekcji w dodatku Kapitalne łamigłówki dla niewiele znaczących bystrzaków 4+ Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków 6+ Kapitalne łamigłówki dla spryciarzy 6+ Kapitalne zagadki dla nieznacznych bystrzaków 4+ Kapitalne zagadki dla bystrzaków 6+ Kapitalne zagadki dla niewiele znaczących spryciarzy 4+ Kapitalne zagadki dla spryciarzy 6+

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.