Menu

Kapitan Nauka. Rysuję i zgaduję z kangurem Arturem (4-6 lat)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366404342 
  • Autor Bożena Dybowska|Anna Grabek 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 48 
  • Rok wydania 2020 

Opis

komplet 100 rozwijających zabaw dla przedszkolaków Rysuję i zgaduję z kangurem Arturem (4-6 lat) to pakiet 100 zabaw rozwijających kompetencje matematyczne, przyrodnicze i językowe. Wspierają rozwój grafomotoryczny, pozwalają ćwiczyć precyzję rysowania i spostrzegawczość.

Przy okazji dziecko poznaje otaczający je świat. Odkrywa radość z podróżowania i poznawania nowych miejsc. Fascynująca podróż dookoła świata "Rysuję i zgaduję z..." to seria edukacyjno-rozwojowa.

Wraz z sympatycznym przewodnikiem kangurem Arturem dzieci poznają tradycyjne potrawy, standardowe zabytki i miejsca, rośliny, a także zwierzęta zamieszkujące różnorodne kontynenty. Na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach znajdują się zagadki o przeróżnym stopniu trudności opracowane przez ekspertów: Bożenę Dybowską i Annę Grabek.

niebanalna tematyka została doskonale zilustrowana poprzez Darię Brzezińską. Dzięki jej rysunkom przedszkolaki zaznajomią się z motywem wakacyjno-podróżniczą. Dołączony do zestawu flamaster suchościeralny pozwala wielokrotnie rozwiązywać zadania.

Wskazówki dotyczące rozwoju cztero-, pięcio- i sześciolatków zamieszczone w książce w prosty sposób opisują możliwości dziecka, a 40 ilustrowanych zadań pobudza wyobraźnię i kreatywność przedszkolaka. Rysuję i zgaduję z kangurem Arturem (4-6 lat) to świeże wydanie bestsellera 100 zabaw z kangurem Arturem (4-6 lat).

Rozwój: nauka liczenia, rozwój mowy, przyroda, grafomotoryka Autorzy: Bożena Dybowska - pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Anna Grabek - pedagog, matematyczka Daria Brzezińska - współpracuje z wydawnictwami polskimi i zagranicznymi.

Wielbicielka kotów, nieodgadnionych opowieści i Półwyspu Iberyjskiego W kolekcji w dodatku: Rysuję i zgaduję z mewą Ewą (3-4 lata) Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem (4-5 lat) Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem (4-5 lat) Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką (5-6 lat)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.