Menu

Klasy społeczne istnieją - Equipo Plantel (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365480071 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Equipo Plantel 
  • Wydawnictwo Tako 
  • Ilość stron 48 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Po przeczytaniu tej książki nie będziecie już w ten sam sposób co dawniej patrzeć na historie o księżniczkach i książętach, lecz nie o nich tu mowa, lecz o nierównościach ekonomicznych powodujących,pomiędzy ludźmi z urodzenia równymi pojawiają się nierówności.

Jakiś czas temu myślano, iż różnice pomiędzy bogatymi a biednymi zmniejszą się i marzono o przyszłości, w której zapanuje równość. Okazało się to jednak niemożliwe. Różnice pomiędzy biednymi i zamożnymi wciąż się pogłębiają. Są tacy, którzy mają luksusowe samochody, jachty wielkości domu i domy które wyglądają jak pałace (a wszystko to wydaje się im znikome!), w trakcie gdy inni nie posiadają godnych warunków mieszkaniowych i ponoszą ogromny trud, by odnieść sukces w życiu. Atrakcyjne, co myślą o tym wszystkim nasi młodzi czytelnicy?

Książkę zamyka „test z klas społecznych", a także zaproszenie młodych czytelników i czytelniczki do nadsyłania odpowiedzi, na podstawie których powstanie nowa książka. W ten sposób wszyscy będą mogli się dowiedzieć, co o tych sprawach myślą dzieci.

„Klasy społeczne istnieją" – trzecia część czterotomowej serii dla dzieci „Książki Jutra". Wydana po raz pierwszy w Hiszpanii pod koniec lat siedemdziesiątych, dziś w nowej szacie graficznej, z ilustracjami Joana Negrescolora, prezentuje wciąż świeże i aktualne spojrzenia na ważne zagadnienia społeczne.

linia procesu: KSIĄŻKI JUTRA
ISBN: 9788365480071
Kod paskowy: 9788365480071
Autorzy: Plantel Equipo
Tłumaczenie: Pindel Tomasz
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 30776
liczba stron: 48
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 19.0x22.0cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.32
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.