Menu

Klub latających ciotek - Rafał Witak (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376724973 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Rafał Witak 
  • Wydawnictwo Literatura Lodz 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Zero internetu. Jedna przemądrzała kuzynka. Dwa miesiące na wsi. Trzy stare ciotki do towarzystwa. A do tego chmary komarów, rower bez przerzutek i dieta warzywno-owocowa. Brzmi jak przepis na koszmar, prawda? Emil również tak uważał tak długo, jak wydarzenia nie potoczyły się w zupełnie nieoczekiwanym kierunku!
Gdzieś na odludziu stoi opuszczona budowla, do której nikt od dawna nie zaglądał. Można wyłącznie zgadywać, jakie sekrety kryje w sobie. Czy gnieżdżą się tu duchy, demony i wampiry czy upatrzyły ją sobie na kryjówkę jakieś przestępcze siły? Zgaduj, czytelniku, zgaduj do woli - rozwiązanie i tak cię zaskoczy.
Joanna Papuzińska
Letni wyjazd na wieś do podstarzałych ciotek okazuje się początkiem fascynującej przygody, w której współczesnym emocjom towarzyszą zdarzenia skrywane za zasłoną lat. Młodzi bohaterowie muszą rozwikłać tajemnicę, w czym mimowolnie pomagają im krzepkie, fertyczne staruszki. Skrzące się humorem dialogi, komizm postaci potęgowany zabawnymi sytuacjami, wartka narracja, obszerna dawka sensacji, zaskakujący finał – idealna rodzinna lektura, okazja do wspólnego śmiechu i wspólnych czytelniczych przeżyć.
Grzegorz Leszczyński
Druga nagroda w III Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także Ambasady Szwecji i patronatem literackim Polskiej Sekcji IBBY, przy finansowym wsparciu Fundacji PZU.
Jury Konkursu, nawiązując do najwyższych standardów literatury dla dzieci wyznaczonych poprzez jego Patronkę, wybrało spomiędzy 413 nadesłanych prac i nagrodziło teksty o wysokim poziomie literackim i etycznym, które z pełnym przekonaniem można polecać do czytania dzieciom i młodzieży.

kolekcja procesu: To lubię
ISBN: 9788376724973
Kod paskowy: 9788376724973
Autorzy: Witek Rafał
Wydanie: 5
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 25986
Miejscowość: Łódź
ilość stron: 144
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.2x21.1
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.262
Języki: polski
Wiek: 8-11 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.