Menu

Lokomotywa i inne wiersze. Tuwim KOLOR Br GREG (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375175264 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Julian Tuwim 
  • Wydawnictwo GREG 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Lokomotywa i inne wiersze Juliana Tuwima w linii Kolorowa Klasyka to najatrakcyjniejsze kolorowe wydanie tego zbioru wierszy na rynku! Książka zawiera znakomite, barwne ilustracje, jej atutem jest obszerna, upraszczająca szybkie czytanie czcionka.

Edycja na szlachetnym papierze, szczególnie trwała i estetyczna.Zapraszamy do pełnego humoru świata wierszy Juliana Tuwima! Książka Lokomotywa i inne wiersze Wydawnictwa GREG posiada najmocniej znane i modne wiersze tego nadzwyczajnego poety, takie jak Abecadło, Bambo, Dwa wiatry, Idzie Grześ czy Zosia Samosia.Wiersze te na zawsze wpisały się w kanon literatury dziecięcej, towarzyszą Polakom od pokoleń, bawiąc i zapadając w pamięć.

Kochają je dzieci i z rozrzewnieniem wspominają dorośli - warto więc do nich wrócić i wspólnie poczytać.Niniejsze wydanie przykuwa oko dynamicznymi, pełnymi odcieni, postępowymi ilustracjami, które czynią tę książkę unikalną i unikatową.Polecamy wszystkim dzieciom i dorosłym!

Spis treściLokomotywa i inne wierszeAbecadłoBajka o rybaku i rybceBamboCuda i dziwyDwa MichałyDwa wiatryDyzio marzycielDżońcioIdzie GrześKotekLokomotywaMrózO Grzesiu kłamczuchu i jego ciociO panu TralalińskimOkularyPan Maluśkiewicz i wielorybPstryk!Ptasie plotkiPtasie radioRycerz KrzykalskiRzepkaSkakankaSłoń TrąbalskiSpóźniony słowikTrudny rachunekW aeroplanieZosia Samosia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.