Menu

Malowanka AMEET Disney. Księżniczka. Litery (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788325308940 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Ameet 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Disney Ucz się z nami. Litery to książka, dzięki której dziecko nauczy się rozpoznawać i pisać litery. Dziecko poznając typowe atrybuty liter - takie jak linie poziome, pionowe, ukośne, zaokrąglenia, pętelki uczy się je rozróżniać, co ma kluczowe znaczenie dla przyszłej nauki samodzielnego pisania i czytania. W książce oprócz najróżniejszych ćwiczeń, dziecko wyszuka w dodatku naklejki, literkowe memory oraz planszę do gry, dzięki którym nauka stanie się dla niego przyjemnością. Na zakończenie pracy z książką rodzic może sprawdzić i nagrodzić postępy drobnego ucznia, korzystając ze specjalnie przygotowanej listy umiejętności oraz wręczyć dziecku dyplom ukończenia nauki Liter. Podsumowanie wyników pracy da dziecku poczucie satysfakcji i sprawi, iż w przyszłości stanie się pewnym siebie uczniem.

Disney Ucz się z nami to edukacyjny program dedykowany do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka poprzez zabawę. Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi nadzwyczajne uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia pozostały dopasowane tak, żeby zapewnić produktywny sposób uczenia się. Wykorzystana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku wydajnie opanować kluczowe umiejętności potrzebne w jego dalszej edukacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.