Menu

Mam kilka lat i chętnie odkrywam świat 1 (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365313317 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Martyna Bubicz i Agnieszka Sitarz 
  • Wydawnictwo Pryzmat 
  • Ilość stron 80 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Niniejsza publikacja posiada pakiet zadań i ćwiczeń, które umożliwiają:- utrwalanie wiedzy i umiejętności nabywanych poprzez dziecko w toku edukacji przedszkolnej,- rozbudowanie zainteresowania światem przyrody i towarzyszących jej zjawisk,- wdrażanie do wytrwałego i starannego realizowania zadańoraz sprzyjają doskonaleniu umiejętności i stymulowaniu rozwoju funkcji poznawczych, takich jak:- koncentracja uwagi, spostrzegawczość, koncentracja widocznie - ruchowa, pamięć wzrokowa,- skuteczność grafomotoryczna i prawidłowe odtwarzanie kształtów,- upraszczanie analizy i syntezy słuchowej, sylabizowanie, wzbogacanie słownictwa,- orientacja przestrzenna i kierunkowa, klasyfikowanie, liczenie i przeliczanie.Opracowany komplet ćwiczeń został podzielony na działy, których tematyka wynika z założeń podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Znajdują się tutaj kolorowanki, zagadki, labirynty, zadania wymagające logicznego myślenia, a także ćwiczenia grafomotoryczne. Sporo ćwiczeń umieszczonych w książce formuje okazję do rozmowy z dzieckiem o otaczającym świecie, a także o bliskich mu rzeczach i zjawiskach.

Natomiast na końcu książki umieszczony został komplet zadań pod nazwą Turniej Przedszkolaka, który pozwoli dziecku samodzielnie sprawdzić swoje umiejętności

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.