Menu

Mapa zdrapka VIP. Świat

Cechy produktu

  • ISBN 9788394349660 
  • Wydawnictwo Playprint 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Mapa Świata na której wyszukasz 283 niesamowite zadania do wykonania. Od dziś na Twojej Bucket List jest cały świat do zwiedzenia, a w nim mrożące krew w żyłach przygody, które czekają właśnie na Ciebie!
Wyobraź sobie mapę na której granice państw czy położenie geograficzne nie są najważniejsze. Mapę która nie dość, że stawia przed Tobą wyzwania to ponadto jest cała zakryta. Tylko od Ciebie zależy dokąd trafisz, jaki będzie następny cel i jakie zadanie postawi przed tobą Mapa. Oto Mapa Przygód oczywiście w formie należycie znanej Ci zdrapki!
Bucket List w formie nieodgadnionej i szykownej mapy. Na każdym rogu czai się przygoda, mrożące krew w żyłach zadanie i świeże doświadczenie. Tylko od Ciebie zależy którą z 283 lokalizacji zdrapiesz jako pierwszą i jakie wyzwanie postawi ona przed Tobą. Może trafisz na nurkowanie w towarzystwie rekinów albo krokodyli?!
Atrakcje turystyczne mieszczone na mapie podzielono na cztery rodzaje: kuchnia, przyroda, kultura i aktywność. Wszystkie pomogą Ci w pomysłowy sposób poznać odległe zakątki świata i jego uroki. Odwiedź parki narodowe od Kamerunu do Hawai, spróbuj Asado w Argentynie albo wybierz się do najstarszego browaru w Bawarii.
Cały świat do zwiedzenia, a w każdym jego zakątku czeka na Ciebie ekscytująca przygoda. Oto znakomity pomysł na zwiedzanie dla każdego łowcy przygód! Ta mapka zdrapka to doskonały pomysł na podarek dla wszystkich poszukiwaczy mocnych wrażeń. Wciąga od pierwszego zadania do ostatniego i zawsze czymś zaskoczy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.