Menu

Maski księżniczek (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379718900 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Irene Mazza 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Dzięki tej pomysłowej książce dziewczynki i ich opiekunowie wykonają urodziwe maski księżniczek. Będzie to nie tylko fantastyczna zabawa, lecz i nadzwyczajne dopełnienie kostiumów na przedszkolne przedstawienia czy bale przebierańców. "Maski księżniczek" to także zaproszenie do samodzielnej zabawy i beztroskich chwil w gronie przyjaciółek.

W książce odszukamy: 8 stron instrukcji, 2 strony z naklejkami, którymi z łatwością i fantazyjnie ozdobimy maski, 5 stron z ozdobami do wycięcia, pokolorowania i naklejenia i 10 masek księżniczek, dzięki którym w jednej chwili dziewczynki przeobrażą się w księżniczkę mórz, słońca, lasu, kwiatów albo… księżniczkę serca.

Zapraszamy na bal maskowy!Odbiorcy

- dzieci, które lubią zabawę w przebieranie;

- rodzice i opiekunowie, którzy przygotowują dla dzieci kostiumy na przedszkolne przedstawienia i bale.Dlaczego warto kupić tę książkę

- gromadzi 10 masek i materiały do ich ozdobienia; dzięki niej tworzenie dziecięcych kostiumów będzie świetną, kreatywną zabawą;

- rozwija u dzieci talent plastyczny i zaprasza je do twórczej zabawy.


Pokrewne produkty

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.