Menu

Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366237148 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Anastasila Moshina 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 24 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wymyśl historię o łazienkowym stworze. Zdradź nam, czego chcą kosmici, którzy odwiedzili dzieci. Opowiedz, o czym w swoich snach marzą dzieci!
Oglądaj spektakularnie ilustrowaną książkę obrazkową i opowiadaj własne historie. Podążaj za wskazówkami i stwórz opowieść, jakiej jeszcze nie było! Spędź jeden dzień z Melą i Kostkiem i przekonaj się, dokąd prowadzą marzenia, gdy tylko puści się wodze fantazji.
To nieprzeciętna książka jednocześnie dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Z całą pewnością także niejeden dorosły wynajdzie sporo radości w produkcji własnej historii.
Mela i Kostek to sympatyczne bliźniaki. Chociaż tak wyjątkowo podobni, to jednak niesamowicie różni. Mają różne pasje, zainteresowania i temperament, lecz łączy ich nad wyraz bogata wyobraźnia. Dzięki niej ich światy czasem się przenikają, a efekty wspólnej zabawy bywają zaskakująco twórcze.
Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków z linii Kapitan Nauka to piękna książka, pomyślana jako silent book. Na każdej rozkładówce jest jedna scena z dnia, a także polecenia aktywizujące i pomagające w opowiadaniu historii. To nie tylko literackie wyzwanie, ale także perfekcyjna zabawa rozwijająca wyobraźnię, logiczne myślenie, kompetencje językowe, spostrzegawczość, koncentrację i umiejętność tworzenia historii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.